Joga dla dzieci

“Mam na imię Julianna od lat prowadzę zajęcia z jogi dla dzieci, także w Domu Kultury w Ciechocinku :).

Jestem instruktorką hatha jogi, yin jogi, vinyasy, ashtangi, aerial jogi i oczywiście jogi dla dzieci.

Ukończyłam kurs masażu powięziowego i stale współpracuje z różnymi praktykami, fizjoterapeutami zgłębiającymi temat możliwości ruchowych człowieka, patologie narządu ruchu człowieka, psychosomatykę ciała.

Jestem pedagożką i filozofką, absolwentką kurs terapii tańcem i ruchem metodą LABANA  w Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem IBA oraz kursu edukacji przyrodniczej Instytutu Leśnych Przedszkoli.

Wierzę głęboko w wolność i równość wszystkich ludzi. Pełnię funkcję prezeski w Fundacji Międzynarodowego Centrum Szczęśliwych Ludzi-Mandala. Działam na rzecz odpowiedzialności społecznej względem ekosystemu i przyszłych pokoleń.

Prowadzę zajęcia pod szyldem Mandala Toruń- o tym jak wyglądają prowadzone przeze mnie zajęcia przekonasz się zaglądając na FB Mandala Toruń. 

Stale prowadzę zajęcia z jogi dla dzieci a także z innymi grupami: seniorami, mamami z małymi dziećmi, osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych (w tym dziećmi), ludźmi, którzy praktykują jogę od lat i tymi, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na macie.”

Pozdrawiam

Julianna